“Engebeli Vadi” dizisi Ela Quality Resort Belek’te görücüye çıkıyor

İranlı GEM TV Grubu dizi çekimleri için Türkiye’yi seçti

“Engebeli Vadi” dizisi Ela Quality Resort Belek’te görücüye çıkıyor

İranlı GEM TV tarafından 15 bölümü Ela Quality Resort Belek’te çekilecek olan “Engebeli Vadi” ile Antalya’da çekimleri süren “Kalbimdeki Yabancı” dizilerinin Türkiye ve Ortadoğu tanıtım lansmanı gerçekleştirildi. 

Ela Quality Resort Belek, turizmde farkını dizi filmlere ev sahipliği yaparak bir kez daha gösterirken, Antalya’nın tanıtımına da katkı sağlayacak.

Dünyanın önemli markaları ambargonun kalktığı İran’ı mercek altına alırken, bu ülkenin en önemli TV grubu GEM TV de dizi çekimleri için Antalya’yı seçti. GEM TV, Ortadoğu ülkelerinde yayınlanacak “Engebeli Vadi” ile “Kalbimdeki Yabancı” dizilerinin Türk ve Ortadoğu tanıtım lansmanını Belek’teki Ela Quality Resort Belek’te gerçekleştirdi. Ortadoğu’da 300 milyon kişinin izleyebileceği diziler, bir yandan Türk ekonomisine döviz girdisi sağlayacak, diğer yandan da Ela Quality Resort Belek ile birlikte Antalya’nın tanıtımına katkı sunarak bölgeden daha fazla turist gelmesinin kapısını aralayacak.

Dizinin 15 bölümü Ela Quality Resort Belek’te çekilecek

Türkiye’nin d izi ihracatının bu yıl 300 milyon dolara ulaşması öngörülürken, Ela Quality Resort Belek de buna katkı sağlayacak. Otelde kurulan dizi setleri ile turizm alanındaki faaliyetlerini farklı alanlara taşıyan Ela Quality Resort Belek, “Engebeli Vadi” dizisinin 15, “Kalbimdeki Yabancı” dizisinin de 13 bölümüne ev sahipliği yapacak. Mart ayında yayınlanacak “Engebeli Vadi” dizisi Türk ve İranlı GEM TV ekibi tarafından otelin Villa Sultan Palace, Villa Ela Palace, Ela Prestige Suit ve gece kulübünde gerçekleştiriliyor. Villa Sultan Palace’ın özel bahçesi, havuzu, saunası, mutfağı, butler hizmetlerinin öne çıktığı dizide, otelin üstün servis anlayışı ve Belek’in güzellikleri de ekrana yansıyacak.

Oyuncular oteli beğendi

“Engebeli Vadi” dizisinde rol alan İranlı Morteza Aghili, Bahman Mofid, Melissa Ban, Kasra Raufi ve Nazanin Oh gibi ünlü oyuncuların da beğendiği Ela Quality Resort Belek, yetişkinlerin yanında Everland Q Çocuk Kulübü ile minik misafirlerini de düşünüyor. Çocukları gündüzleri eğlendirirken öğreten etkinlikler, geceleri Mini Disco gibi çok sayıda özel sürprizler bekliyor. Osmanlı, Japon, Meksika, Fransız, İtalyan, Ege ve balık restoranlarında birçok ödüllü aşçısıyla hizmet veren otel, son olarak TUI Holly’nin 6 bin 600 otel arasında ‘Dünyanın En İyi Otelleri’ listesinde de üst sıralarda yer aldı.

Foto1: “Kalbimdeki Yabancı” dizisinin afişi

Foto2: “Kalbimdeki Yabancı” dizisinde rol alan Tolga Karel ve diğer oyuncular bir arada.

 

KalbimdekiYabanci_Afis KalbimdekiYabanci_Oyuncular