ÖZAK GYO’NUN GELECEK AJANDASI AMERİKA’DAN ÖDÜLLE DÖNDÜ

ÖZAK GYO 2016 Faaliyet Raporu ‘Gelecek Ajandası’, Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi LACP’nin dünya genelinde düzenlediği ‘2016 Vision Awards-Yıllık Faaliyet Raporu Ödülleri Yarışması’nda gayrimenkul yatırım ortaklığı raporları dalında Altın Ödül kazandı. Vision Awards, iletişim dünyasının en prestijli yarışmalarından kabul ediliyor.

 

Yaşama değer katan projeleri baştan sona tasarlayan ve işleten Özak GYO; beklentileri maksimum düzeyde karşılarken, farklı alanlarda özel başarılara imza atmaya devam ediyor.

 

Özak GYO 2016 Faaliyet Raporu ‘Gelecek Ajandası’, Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi LACP’nin dünya genelinde düzenlediği ‘Vision Awards – Yıllık Faaliyet Raporu Ödülleri Yarışması’nda, gayrimenkul yatırım ortaklığı (GYO) raporları dalında ‘Altın Ödül’e layık görüldü. Fortune 500 listesindeki ilk 10 firmanın 9’unun da katıldığı LACP yarışmaları iletişim dünyasının en prestijli yarışmalarından kabul ediliyor.

 

Vision Awards’da faaliyet raporları, 8 kategoride değerlendiriliyor. Özak GYO’nun Gelecek Ajandası ise 8 kategoride 100 puan üzerinden 98 puan alarak Altın Ödül’e hak kazandı.

 

Hem ajanda hem de faaliyet raporu

 

Faaliyet Raporu’nun çıkış noktasını Özak GYO’nun gelişim potansiyeli oluşturuyor. Buradan hareketle içine faaliyet raporunun entegre edildiği “Gelecek Ajandası”, hem Özak GYO’nun kısa, orta ve uzun vadede planlarını okuyucuya yansıtıyor, hem de gelişim potansiyelini daha da somutlaştırıyor.

 

Raporda “Yapılacaklar Listesi” başlığı altında bir gelecek projeksiyonu bulunuyor. Gelir yaratma hedefinin net bir şekilde ortaya konduğu çalışmada, sadece Özak GYO ile ilgili bilgiler değil, yatırımcılar için gelecek yılın önemli tarihleri de yer alıyor. Böylelikle okuyucuya ek bir fayda sunuluyor